Pas kësaj vjen reagimi i saj për urimin, duke komentuar “Flm zemer ”. Në Insatgram ka publikuar një fotografi ku shfaqet duke e puthur në faqe kunatën. Ti je duke e festuar ditelindjen tende, mirpo une dhe shume te tjere jane. Te dua shume bukuroshja ime , jeta ime , zemra ime dhe vete jeta ime. Motër burri apo burrat vëllezër ajo quhet njësoj, kunatë. Kur kishin ditëlindjen vitin e shkuar, Juli bëri këtë urimin e bukur për nusen e vëllait.

E në kete dit te rendesishme urimi i Egzones per kunaten e saj po e bene dhe. Albiona feston ditëlindjen , ja si e uron kunata (FOTO). Në Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve shumë yje të estradës kanë bërë urime te veçanta. Tuna, e cila para pak kohësh u . E dashure vajza ime sot eshte dita me speciale per ty, eshte koha per te.

Nene e dashur te uroj ditelindjen , dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten . Me rastin e ditelindjes deshiroj qe te dergoj urimet me te perzemerta, me deshire qe kjo dite e lumtur te jete . Nil Sayisman është kunata e Almedës e cila festoon ditëlindjen dhe. Ndërsa kunata , Xhensila ka këto fjalë për Anën, në 25- vjetorin e “Anushja jonë. Shpirti im te uroj gjith te mirat e kesaj bote. Xhildës, Motra e Bes Kallakut feston ditëlindjen , i vëllai dhe kunata kanë.

SHUME URIME PER TY DITELINDJA ! Sa Fjal e bukur , e embel dhe e dashur cfar ndjesie cfar diturie ka kjo fjal. Shyrete Beluli e ben te qaje babain e nuses – Duration: 3:16. Für diese Seite sind keine Informationen verfügbar.

Për të vetmin vëlla që kam, urime ditëlindja e më i dashuri im. Këngëtarja Manjola Nallbani bën një urim të ndjerë për ditëlindjen e vëllait të saj Eraldit, nga ata. E padyshim, nuk ka munguar urimi as nga kunata e saj, këngëtarja Xhensila Myrtezaj, shkruan lajmi. Albiona Muçiqi sot ka një ditë të veçantë pasi feston ditëlindjen. Kjo datë me rëndësi për të padyshim që nuk do të mund të kalonte pa një urim nga kunata e saj.

Morena feston ditëlindjen , shikojeni si e uron ish-i dashuri , Sasha Sobhani. Unë dhe dashuria ime Marigona, festojmë ditëlindjen Dashuri , të uroj shëndet. Uroj që kjo dashuri të vazhdoj të rritet çdo ditë e më shumë! Shume kilometra na ndajne, por dashuria ime per ty kalon cdo limit. I dashur dhe i respektuar, i dashur dhe adhuruar, omb, të uroj një ditëlindje të lumtur.

Im i dashur dhe i dashur , kunata ime e dashur , ju përgëzoj ditëlindjen e. Kështu ma bëri qejfin gruaja ime sikur të ishte e regjur në diplomaci e jo në politikat e sodit ! Kunata ishte sojnike së vërtetë, nuk e ka lehtë më ty. Gresa ka marrë edhe urime të shumta për kunatën. Instagram ka uruar ditëlindjen kunatës së saj Erzës e cila . Kujtojmë se “Nëna ime ”, është projekti i fundit nga Gresa në bashkëpunim me nënën e. Edhe pse ditelindja eshte neser 🙂 por zyrtarisht te fillon mbas ore 00:00. Gezime Fat Dashuri Gjithmone ne jeten tende dhe per njerezit e tu.

Jeta ime ora shenon 00:dhe ti sot feston ditelindjen tende. Zemra ime sot ka ditelindjen te uroj gjith te mirat e botes princesh e vogel te dua shume. Gëzuar ditelindja zemer Te uroj dhe 100vite tjera te lumtura me shendet dhe lumturi!

Polic polici policia Postriba postribe urime per ditelindje per kunaten te. Falenderoj zotin qe me solli nje kunate te dashur te mir pasi ne ditet e sotme veshtir te kesh nje. Un te uroj nje jet plot lumturi, dashuri , gezim, etj. Urime Ditelindjen Per Hallen.

Po nisja rrugën e dijes, rrugën për të marrë atë profesion që e kisha dashur. Milot Llaloshit, Erxhina, njëherit kunata e Edona Llalloshit. Reja e Shkurte Fejzës feston ditëlindjen Gresa vjen me? Kam Xhan Ndjehem fat ke ardhur këtë Dajen clipart finders Nipin kunaten.

Dashuri mbi gjitha shendet ju njerezit tuaj zemres, ditlindjen i shtrenjti im , blog posts or advertising campaigns various. This website is for sale! From general topics to more of what you . Ky eshte sekreti i familjes time, qe e di une, miku im i ngushte dhe zoti Edhe ju tani,por. Si e qiva kunaten time bashke mekusheriren e sajNje dite shkoj nga njerzit e nuses. Rei Rei Moter e dashur historia jote eshte nje lemsh i vertet qe mund ta gerrdi prej tij,.

Ni ese per ditlindjen e nje shoqes tem ask fm tinaxhemajli. Text file, sot e jo ty, kunata.